18 серпня Держпродспоживслужбою Житомирської області проведено позапланову нараду з керівниками та спеціалістами лабораторної мережі.

DSC_033618 серпня Держпродспожив-службою Житомирської області проведено позапланову нараду з керівниками та спеціалістами лабораторної мережі з метою впровадження Планів-графіків їх оптимізації. На нараду запрошувались керівники і спеціалісти міжрайонних, районних державних лабораторій ветеринарної медицини. Робота проводилась на базі регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Даною оптимізацією планується перехід від районних до міжрайонних державних лабораторій, що дасть можливість більш ефективно використовувати розхідні матеріали, обладнання, а також розширення галузі акредитації по наданню різних послуг суб’єктам господарювання різних форм власності фізичним та юридичним особам.

Відповідну консультативну допомогу керівникам надано юридичною службою Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. В процесі роботи поставлено завдання по збереженню кожного працюючого спеціаліста окремо та колективу в цілому в системі Держпродспоживслужби області, забезпечуючи контроль за безпечністю сировини та продукції тваринного походження, а на ринках – рослинного, а також здоров’я тварин та епізоотичного благополуччя в цілому.

ТЕМА ДНЯ

  • Організація циклу лекцій, присвячених підвищенню обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх захисту, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.
  • Укладення договору з ДП “Держінформресурс” щодо підключення Головного управління до системи електронної взаємодії органів державної виконавчої влади.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031