Чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 травня 2017 року в  малій залі Житомирської  ОДА відбулось  чергове засідання  обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  під головуванням заступника голови – керівника апарату ОДА  Ясюнецького О.О. У засіданні комісії взяв участь в.о. начальника ГУ ДПСС в Житомирській області  Волківський І.А.  , який доповів про  стан підготовки закладів оздоровлення та відпочинку для дітей  та дорослих до оздоровчого сезону 2017 року. Так, в області планується  відкрити 13 позаміських оздоровчих закладів, 2 заклади санаторного типу та 261 пришкільний табір з денним перебуванням дітей. Крім того, планується функціонування 3-х санаторіїв та 1-ї бази відпочинку для дорослих. Фахівцями Держпродспоживслужби в області проведено 37 обстежень закладів відпочинку та оздоровлення ,  у 29  з них виявлено порушення,- відповідно керівництву закладів надано приписи по усуненню виявлених недоліків. Виконання приписів знаходиться на контролі Держпродспоживслужби.

Разом з тим, обговорювалось питання стану міських пляжів. Так, за попередніми моніторинговими даними якість води річок з пляжів м.Житомира за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками відповідає вимогам чинного санітарного законодавства, з пляжів м.Коростень та м.Новоград-Волинський не відповідає  нормативним вимогам за мікробіологічними показниками. За результатами отриманих лабораторних досліджень спеціалістами служби надані відповідні приписи та рекомендації  щодо вжиття заходів по приведенню якості річкової води до вимог чинного законодавства.

Враховуючи заслухане в ході засідання  комісія прийняла відповідні рішення спрямовані  на створення   здорових та  безпечних умов оздоровлення і відпочинку дорослих та дітей .

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930