До дня працівників служби ветеринарної медицини

До дня працівників служби ветеринарної медицини

vet-med3Від імені Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області вітаю всіх із професійним святом — Днем працівників ветеринарної медицини!

Заслуженим і закономірним є визнання здобутків ветмедицини державою. Ми маємо необхідну законодавчу базу, що постійно вдосконалюється і дозволяє ефективно виконувати покладені на галузь функції. Кожен з нас відчуває на собі величезну відповідальність за епізоотичну безпеку країни, за здоров’я наших співгромадян. У цьому суть нашої роботи, яка під силу справжнім професіоналам.

Професія ветеринарного лікаря одна з найдавніших та найгуманніших. Адже саме турбота про братів наших менших поставила людину на найвищий щабель цивілізаційного розвитку, значною мірою зумовила формування таких виключно людських якостей, як любов до ближнього, співчуття, жалість і ласка, готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Сьогодні у нашому непростому і сповненому складних цивілізаційних викликів світі ветеринарна медицина виконує не тільки гуманістичні, а й великі державницькі функції — забезпечує належний рівень епізоотичної ситуації в Україні, надійну охорону здоров’я людей і тварин, безпеку продуктів харчування, поліпшення екологічного та санітарного стану довкілля.

Низький уклін ветеранам галузі, які самовідданою працею створювали й вдосконалювали матеріально-технічну й наукову бази.

Вітаю професорсько-викладацький склад навчальних закладів Житомирщини, які передаючи свої знання та досвід студентам готують молодих фахівців — наше майбутнє.

Шановні колеги! Бажаю всім Вам успіхів у праці, добробуту, здоров’я, невичерпної енергії, професійних звершень, миру на нашій землі та процвітання нашої України!

 

 

З повагою,

В.о. начальника Головного управління

Держпродспоживслужби в Житомирській області             О.О.Шпита

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian