До уваги власників котів, собак та фреток : інформація щодо тесту на антитіла до сказу

Як повідомляється на офіційному сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відповідно до вимог вітчизняного та міжнародного законодавства, при ввезенні, вивезенні або транзиту котів, собак та фреток через кордон України, тварини повинні мати результати тесту на титри поствакцинального рівня антитіл до сказу.

В Україні єдину сертифіковану лабораторію щодо проведення цього має Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи.

Сертифікація та оцінюванням уповноважених лабораторій щодо даного тесту здійснюється Лабораторією ANSES-Nancy (Франція) згідно рішення Ради 2000/258/EC.  Кожна уповноважена лабораторія має пройти міжлабораторну перевірку якості, яку організовує та щороку проводить Лабораторія ANSES-Nancy. Дозвіл на подальше проведення тестів щодо виявлення антитіл надається лише за умови успішного проходження міжлабораторної перевірки.

У 2018 році Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи вже успішно пройшов тест та отримав лист із позитивним результатом перевірки та в котрий раз довів свою компетентність та здатність проводити дослідження на рівні із передовими світовими лабораторіями.

Загальний перелік уповноважених лабораторій розміщується на сайті Єврокомісії.

ТЕМА ДНЯ

  • Участь у черговому засіданні обласної
    комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
  • Участь у засіданні комісії при облдержадміністрації з питань ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930