До відома керівників сільськогосподарських підприємств!

З метою зменшення реалізації неякісного насіння, спеціалісти відділу контролю в  насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ ДПСС в Житомирській області, звертають увагу керівників сільськогосподарських підприємств на те, що в Житомирській області трапляються випадки продажу товарного зерна за ціною насіння без відовідних супровідних документів, які підтверджують  посівні якості насіння та його походження.

     Для того, щоб зібраний урожай зерна можна було використати для продажу, як насіння, необхідна наявність у реалізатора «Сертифікату, що засвідчує сортові якості насіння» та «Сертифікату, що засвідчує посівні якості насіння» відповідно до «Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 97 від 21 лютого 2017 року.

      Вище вказані документи видаються на пронумерованих бланках суворої звітності Житомирською обласною філією Державного підприємства  «Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції» м.Житомир,вул. Народицька,17, оф.43  

      Реалізатор насіння повинен гарантувати відповідність сортових та посівних якостей насіння та садивного матеріалу, зазначених у відповідних документах, та в разі їх порушення несе відповідальність згідно чинного законодавства.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829