Експертна зустріч у режимі відеозв’язку з Комунікативним центром уряду

eksp_zystr17 травня 2018 року в приміщенні Житомирської облдержадміністрації відбулась  експертна зустріч у режимі відеозв’язку з Комунікативним центром уряду   за участю представників Держпродспоживслужби. У дискусії взяли  участь директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль, заступник начальника управління  державного контролю – начальник відділу державної інспекції Юрій Перегінець, голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталій Башинський. До участі в заході також запрошені  представники інститутів громадянського суспільства, науковці, експерти, органи місцевого самоврядування, підприємці. Від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до участі у заході долучились заступник начальника управління – Ігор Волківський, начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – Олександр Семчук та начальник відділу безпечності харчових продуктів – Володимир Онопченко.

Під час заходу обговорювались особливості реалізації Закону «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Відеозапис дискусії можна переглянути на каналі «Громадянського суспільства і влади» у YouTube за посиланням.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829