Експертна зустріч у режимі відеозв’язку з Комунікативним центром уряду

eksp_zystr17 травня 2018 року в приміщенні Житомирської облдержадміністрації відбулась  експертна зустріч у режимі відеозв’язку з Комунікативним центром уряду   за участю представників Держпродспоживслужби. У дискусії взяли  участь директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль, заступник начальника управління  державного контролю – начальник відділу державної інспекції Юрій Перегінець, голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталій Башинський. До участі в заході також запрошені  представники інститутів громадянського суспільства, науковці, експерти, органи місцевого самоврядування, підприємці. Від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до участі у заході долучились заступник начальника управління – Ігор Волківський, начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – Олександр Семчук та начальник відділу безпечності харчових продуктів – Володимир Онопченко.

Під час заходу обговорювались особливості реалізації Закону «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Відеозапис дискусії можна переглянути на каналі «Громадянського суспільства і влади» у YouTube за посиланням.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930