Епідситуація в Житомирській області за І квартал 2018 року

З початку 2018 року в області зареєстровано спалах вірусного гепатиту «А»,внаслідок якого постраждало 5 дітей до 17 років. За аналогічний період минулого року було зареєстровано 2 спалахи, де перехворіло 32 особи, всі діти до 17 років.

Спалах виник серед учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню с.Холосне Коростенського району.

З метою виявлення причин та умов, що призвели до виникнення і поширення спалаху вірусного гепатиту «А», спеціалісти Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби взяли участь у проведенні санітарно-епідеміологічного розслідування.Проведено комплекс протиепідемічних заходів, вжито адекватних до ситуації заходів реагування.Протиепідемічні заходи у вогнищі тривають.

Окрім того, з початку 2018 року в області зареєстровано 3 побутових випадки ботулізму, в наслідок яких постраждало 3 дорослих осіб (с.Великий Молодьків Новоград-Волинського району, с.Йосипівка Малинського району та с. Березники Ємільчинського району). Причинами отруєння стали продукти домашнього виготовлення: домашня тушонка та консервовані гриби.

Зареєстровано один випадок отруєння грибами в побуті з однією потерпілою (с. Мала Деревичка Любарського району).

Спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань випадків харчових отруєнь.

 

 

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian