Інформація для споживачів про продукцію, яка не відповідає вимогам нормативно – правових документів.

maxresdefault-4 (1)Спеціалісти відділу ринкового нагляду  Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області постійно здійснюють державний ринковий нагляд за продукцією, яка введена в обіг на території України відповідно до вимог чинного законодавства.  Реалізація політики державного ринкового нагляду підвищує рівень захисту споживачів від небезпечної продукції, сприяє зменшенню кількості суб’єктів господарювання, що допускають порушення законодавства у сфері забезпечення безпеки продукції.

Також, важливо пам’ятати, що кожному з нас гарантоване право на безпечну і якісну продукцію, адже це не тільки здоров’я і безпека нації, а й вірний крок до інтеграції у світовий споживчий простір.

Так, в березні 2019 року спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, здійснено планову перевірку  в місті Житомирі у суб’єкта господарювання, що займається розповсюдженням продукції телефонних апаратів для стільникових мереж зв’язку, на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року  № 355.

В ході проведення перевірки, встановлено розповсюдження  мобільних телефонів, які не відповідають вимогам Технічного регламенту радіообладнання, а саме: на радіообладнанні не нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам, відсутня будь-яка супроводжувальна інформація про найменування та поштову адресу, імпортера та не надано разом із пристроєм копію декларації про відповідність.

За результатами перевірки, до суб’єкта господарювання вжито обмежувальні (корегувальні) заходи, які суб’єктом господарювання виконано повністю та результативно у  термін передбачений діючим законодавством.

Відповідно статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» застосовано штрафну санкцію в розмірі –   25500,00 гривень.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031