Інформація про порядок знищення насіння

Міністерство аграрної політики і продовольства України своїм наказом № 613 від 20.12.2018 року затвердило «Порядок знищення насіння, що не може бути використане для сівби, продовольчих, кормових та інших цілей, а також посадкового матеріалу, який не може використовуватись для створення багаторічних насаджень або в інших цілях.

Відповідно до Порядку заходи здійснюються за рахунок власника насіння та/або садивного матеріалу.

У разі прийняття рішення про необхідність знищення насіння та/або садивного матеріалу власник  направляє заяву до відповідного територіального органу Держпродспоживслужби. Про час та місце  знищення інспектор у триденний строк після отримання заяви від власника насіння та/або садивного матеріалу повідомляє місцеву державну адміністрацію або орган місцевого самоврядування, на території якої (якого) заплановано здійснення знищення насіння та/або садивного матеріалу. Насіння та/або садивний матеріал підлягає знищенню шляхом спалювання, руйнування. Фізико-хімічної, біологічної та іншої обробки, відповідно до вимог нормативних документів під наглядом посадової особи територіального органу Держпродспоживслужби, яка здійснює державний нагляд (контроль) у сфері насінництва та розсадництва.

Проводиться відео (фотофіксація) процесу знищення. В кінці складається акт у чотирьох примірниках:

  • для територіального органу Держпродспоживслужби;
  • власника насіння та/або садивного матеріалу, що знищено;
  • підприємство, що здійснювало знищення;
  • державної адміністрації або органу місцевого самоврядування.

До акта долучається копія заяви як невід’ємна його частина.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930