Інформація про стан річкових пляжів Житомирської області

       10875_newsПід наглядом спеціалістів Держпродспоживслужби в Житомирській області знаходиться 4 пляжі: 2 (дитячий та дорослий) – у м.Житомирі, та по одному в містах Коростень і Новоград-Волинський. На сьогодні  проведено комісійне обстеження 2-х пляжів у м.Житомирі.

       Так, у м.Житомирі санітарно-технічний стан пляжів задовільний, в той же час якість води на території Житомирських міських пляжів не відповідає нормативним вимогам за мікробіологічними показниками (індекс ЛКП у річковій воді більше 240000 КУО/дм3 при нормативному значенні не більше 5000). Як зазначають фахівці, – погіршення якості води в міських пляжах м.Житомира відбулося після ускладнення погодних умов (зливи).

 В зв’язку з цим керівництву КП «Парк культури і відпочинку ім.Ю.Гагаріна», яким здійснюється обслуговування пляжу, спеціалістами Держпродспоживслужби надано припис, у якому  заборонено купання на даних пляжах до  приведення якості річкової води до нормативних показників.

 Виконання вищезгаданого припису знаходиться на контролі Житомирського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області. Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби письмово проінформували Житомирського міського голову про невідповідність якості води на міських пляжах.

       В місті Новоград-Волинський обстеження пляжу не проводилось, до роботи комісій, створених органами влади та місцевого самоврядування, спеціалісти Держпродспоживслужби – не залучались.  За моніторинговими даними якість води з річки Случ в районі пляжу м.Новоград-Волинський наразі відповідає нормативним вимогам за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

       В м.Коростень спеціалістами Держпродспоживслужби на 06.06.2019 року заплановано проведення заходу державного нагляду по обстеженню міського пляжу відповідно до заяви підприємства, яке його експлуатує. Якість води в річці Уж в районі міського пляжу м.Коростень наразі ще досліджується.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian