Інформація про випадки захворювання тварин на сказ в с. Радовель Олевського та с. Кануни Новоград-Волинського районів

skazПри дослідженні проби патологічного матеріалу від кота із с. Радовель Олевського району в  Житомирській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини виявлено сказ (звіт про результат досліджень патологічного матеріалу Житомирської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини від 14.07. 2016 року № 001153 пм/16).

Сімʹї,  яка постраждала від нападу кота, рекомендовано негайно звернутись в КУ Олевську ЦРЛ для консультації з лікарем для можливого призначення курсу антирабічного щеплення.

При дослідженні проби патологічного матеріалу від лисиці  (с. Кануни Новоград-Волинського району)  в  Житомирській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини виявлено сказ (звіт про результат досліджень патологічного матеріалу Житомирської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини від 15.07. 2016 року № 001161 пм/16).

На данні населені пункти накладено карантинні обмеження та  здійснюються  заходи відповідно до інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин».

 

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian