Інформація щодо готовності до функціонування пришкільних таборів з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх закладів міста Житомира

obshhestvo-lagerВ оздоровчий період влітку 2018 року на території міста Житомира заплановано функціонування 31 пришкільного табору з денним перебуванням дітей. Харчування дітей організовано на базі 16 шкільних їдалень. Спеціалістами Житомирського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області було проведено обстеження 16 пришкільних таборів, на базі їдалень яких заплановано організацію харчування дітей. За результатами проведених обстежень закладів відпочинку спеціалістами служби всім керівникам таборів надані приписи з пропозиціями стосовно створення безпечних умов перебування дітей в них, забезпечення належного їх медобслуговування, придбання достатньої кількості медикаментів, перев’язувального матеріалу, миючих та дезінфікуючих засобів, організації питного режиму, дотримання технології приготування страв, дотримання дітьми та працівниками правил особистої гігієни тощо. В ході проведених обстежень в закладах було відібрано зразки питної води, за результатами досліджень якої відхилень від гігієнічних нормативів за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками виявлено не було.

З метою забезпечення контролю за станом створення безпечних умов відпочинку дітей та недопущення ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації, виникнення спалахів інфекційних захворювань та харчових отруєнь, спеціалістами Житомирського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області ініційовано перед Житомирською міською радою питання створення комплексних комісійних обстежень пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. Наразі наказом по управлінню освіти Житомирської міської ради від 29.05.2018 №196 створено робочу групу по оперативному контролю за роботою міських пришкільних таборів, до складу якої включено і спеціалістів Держпродспоживслужби. Робота групи заплановано з 06 по 14 червня 2018 року, про результати проведених перевірок буде проінформовано на сайті ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.