Напрацьовано спільні напрямки роботи з державними лісомисливськими підприємствами

23 жовтня в приміщенні ДП «Житомирський лісгосп» відбулось підсумкове  засідання  Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства за участю першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ігоря Волківського та головних спеціалістів державних лісомисливських підприємств області.

В ході засідання розглянуто ряд питань, що стосуються діяльності та стану лісового господарства області в період підготовки державних лісогосподарських підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Спільно обговорювалися питання дотримання фітосанітарних вимог при експорті лісопродукції до Республіки Туреччина, Індії та Ізраїлю. Проведено аналіз роботи за 9 місяців 2019 року щодо встановлення статусу місць виробництва вільних від шкідливих організмів, відносно яких встановлюються обмеження.

Із спеціалістами лісомисливських господарств було обговорено епізоотичну ситуацію щодо інфекційних хвороб серед диких тварин.

Серед пріоритетних питань обговорювались спільні заходи щодо виконання плану моніторингових досліджень у 4 кварталі 2019 року на африканську чуму свиней серед диких кабанів та діагностичного відстрілу лисиць з метою визначення ефективності кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930