Нарада у сфері фітосанітарної безпеки

14 листопада у приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області відбулась нарада з обговорення виробничих питань у сфері фітосанітарної безпеки.

Відкрив нараду начальник Головного управління Олександр Шпита, розпочавши з привітань присутніх  з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства. Зі словами подяки за сумлінну працю та відданість справі було відзначено ряд  спеціалістів управління фітосанітарної безпеки почесними грамотами та подяками.

                По завершенню урочистої частини наради, учасники обговорили  низку питань виробничого характеру :

  • Аналіз роботи відділу  карантину рослин та відділу насінництва і розсадництва за 10 місяців 2019 року;
  • Дотримання вимог при складанні уніфікованих форм актів за результатами проведення заходів державного нагляду у сферах карантину і захисту рослин та сферах  насінництва і розсадництва, охорони прав на сорти;
  • Порядок надання платних послуг державними фітосанітарними інспекторами;
  • Особливості прийняття та опрацювання заяв від суб’єктів господарювання;

Наприкінці  спеціалісти вивчали антикорупційне законодавство, завідувач сектору з питань запобігання корупції Ігор Скидан розповів про поняття конфлікту інтересів, шляхи і способи його врегулювання.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829