Нарада в Черняхівському районі щодо недопущення виникнення харчових отруєнь, гострих кишкових інфекцій та ботулізму

сем.1 6 липня 2017 року  за ініціативи  фахівців Управління Держпродспоживслужби в Черняхівському районі на базі Черняхівської районної державної адміністрації  відбулася нарада з питань недопущення  виникнення гострих кишкових інфекційних захворювань , харчових отруєнь та ботулізму. Проведена нарада спрямована  на ознайомлення власників та керівників  закладів громадського харчування і торгівлі Черняхівського району  з відповідними заходами по недопущенню виникнення вищеперерахованих захворювань  серед населення.

У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації ,заступник голови районної ради , представники відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», кооперативного ринку Черняхівської райспоживспілки, голови сільських та селищних рад.

Під час наради в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Черняхівському районі   Жовтовський Л.Є. звернув увагу на те, що в Україні спостерігається погіршення ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювань на ботулізм. Так, в Житомирській  області зареєстровано 2 випадки побутового ботулізму. Під час виступу було наголошено про дотримання операторами ринку  вимог Закону України «Про основні принципи безпечності та якості харчових продуктів», зокрема, ст.64 цього закону та загальних гігієнічних  вимог  щодо поводження з харчовими продуктами.  ctvsyfh-51

 Одним із важливих питань порядку денного  було – забезпечення району питною водою гарантованої якості. Так, було рекомендовано виконкомам сільських та селищних рад розробити місцеві програми «Питна вода 2017-2020 роки» . Наголошено на необхідності відбору і лабораторному дослідженні проб води з громадських криниць та з джерел  централізованого  водопостачання .

 Серед присутніх були  розповсюджені пам’ятки щодо попередження виникнення ботулізму .

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031