Нарада з питань надходження нотифікаційних повідомлень

DSC_08429 жовтня 2017 року  в приміщенні ГУ  ДПСС з ініціативи керівництва та  спеціалістів управління   фітосанітарної безпеки  відбулась виробнича нарада  з питань надходження нотифікаційних повідомлень. До участі у нараді були запрошені керівники лісогосподарських підприємств та суб’єкти господарювання , які здійснють реалізацію  деревини та лісопродукції . Під час наради з’ясовувались   причини надходження нотифікаційних повідомлень з Туреччини.

         З метою зменшення надходження нотифікацій у подальшому, було запропоновано  керівникам та представникам підприємств  під час завантаження лісопродукції та пиломатеріалів  обов’язково бути присутніми особисто, а  інспектору фітосанітарного контролю проводити  відеофіксацію процесу завантаження транспортного засобу. Відеофіксація  процесу – гарантія того , що інспектор проводить фітосанітарні процедури згідно чинного законодавства  , а експортована продукція  якісна та відповідає фітосанітарним вимогам країни Туреччина, –  зазначив  заступник начальника ГУ ДПСС в Житомирській області  Волківський І.А.

         Окрім того, на нараді  було  досягнуто домовленості щодо підготовки спільного  офіційного листа до Департаменту фітосанітарної безпеки  Держпродспоживслужби України  з приводу підготовки Департаментом  звернення до аналогічного департаменту Туреччини ,  стосовно  перегляду умов ввезення продукції , а саме після її термічної обробки.DSC_0857

ТЕМА ДНЯ

  • Участь у заходах щодо підготовки робочого візиту Голови Верховної Ради України Д. Разумкова до Житомирської області;
  • Обговорення проекту Плану Головного управління з реалізації заходів внутрішнього контролю та моніторингу впровадження їх результатів на 2020 рік.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031