Обговорення питань щодо забезпечення дітей якісним та безпечним харчуванням у закладах освіти області

2 січня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась нарада у режимі скайп-зв’язку з обговоренням питань виробничого характеру на виконання Доручення т.в.о Голови Держпродспоживслужби України від 24.12.2019 №601-10.1/40 щодо посилення державного нагляду (контролю) за організацією харчування у закладах освіти. До участі у нараді були запрошені керівники районних (міського)  управлінь  Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

Як зазначив начальник ГУ ДПСС у Житомирській області  Олександр Шпита : – напрацювання спільного механізму дій щодо забезпечення належної організації безпечного та якісного харчування в закладах освіти є першочерговою ціллю для Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області та його територіальних структурних підрозділів. Окрему увагу було зосереджено на основних принципах та механізмах реалізації регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування». Так, керівник Головного управління наголосив на необхідності створення відповідних програм на місцевих рівнях та активного залучення до цього процесу представників органів місцевого самоврядування, адміністрацій закладів освіти та за безпосередньої участі спеціалістів Держпродспоживслужби.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлана Кончаківська озвучила основні завдання та результативні показники зазначеної вище Регіональної програми, спрямовані на безпечне перебування дітей у закладах освіти, забезпечення їх повноцінного,якісного та збалансованого харчування. Окрема увага приділялась питанням впровадження в закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР),  залучення представників зацікавлених служб та відомств до комісійник перевірок постачальників продуктів харчування у навчально-виховні заклади області.

На завершення наради розглядалось питання складання планів моніторингових лабораторних досліджень на 2020-ий рік.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031