Обговорення плану розробки системи громадського здоров’я у Житомирській області

gz_220 травня у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування, за ініціативи обласного Центру громадського здоров’я, відбувся круглий стіл з обговорення плану розробки системи громадського здоров’я в Житомирській області.

 Від Головного управління Держпродспоживслужбиу Житомирській області  до участі у заході долучилась начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлана Кончаківська. Крім того, до участі у засіданні були запрошені головні лікарі, управлінці охорони здоров’я, представники громадських організацій та експерти з питань реформування охорони здоров’я. У ході засідання круглого столу учасники ознайомились з основними поняттями та положеннями громадського здоров’я, обговорили очікування щодо розробки системи громадського здоров’я та наступні кроки щодо формування стратегії. 

На обговорення виносились питання розвитку системи з урахуванням сучасних вимог та тенденцій , визначення пріоритетів відповідно до існуючої проблематики сьогодення. Зокрема, представник Держпродспоживслужби  окреслила  бачення формування стратегії системи громадського здоров’я та висловила готовність до співпраці  у подальшому.

gz_1

Наступну зустріч для роботи над стратегією розвитку системи громадського здоров’я Житомирської області заплановано провести у червні поточного року.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829