Обговорення проекту реформування шкільного харчування

12 лютого начальник ГУ ДПСС Олександр Шпита разом з керівниками структурних підрозділів прийняв участь у черговій  селекторній нараді під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького за участю т.в.о Голови Держпродспоживслужби Ольги Шевченко. З-поміж інших питань, що виносились на обговорення, пріоритетним стало питання опрацювання звернення Першої леді  України Олени Зеленської щодо реалізації проекту реформування системи шкільного харчування . Планується створення  робочих груп, до складу яких увійдуть представники Міністерства освіти і науки та фахівці Держпродспоживслужби, які мають  вивчити певну проблематику : дотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, цінові категорії, збалансованість меню,матеріально-технічне забезпечення та інш.

Крім того,  на обговорення виносилось питання опрацювання територіальними органами Держпродспоживслужби результатів масштабного моніторингу масла солодковершкового у рамках медіа-проекту «Стоп-фальсифікат», проведення роз’яснювальної роботи з громадськістю з питань, що належать до компетенції Служби.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829