Оперативна інформація щодо перевірки готовності навчальних закладів Житомирської області до нового навчального року

щкола 1У Житомирській області станом на 1 вересня 2016 року планується до відкриття 1434 навчальних заклади, у т.ч. 645 дошкільних навчальних закладів, 739  загальноосвітніх  навчальних закладів, 50 вищих навчальних закладів І-ІІ ст.акредитації.

Фахівці територіальних органів Держпродспоживслужби в Житомирській області  прийняли участь у 417  комісійних перевірках  щодо готовності виховних та навчальних закладів до нового навчального року.  Не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам  (знаходяться у пристосованих приміщеннях ) 20 навчальних закладів, 41 навчальний заклад потребує  реконструкції та капітального ремонту. На виконання програми «Внутрішній туалет» в  1022-х навчальних  закладах області облаштовано внутрішні туалети, а 226 закладів  на сьогодні ще потребують облаштування. ЗЗ навчальних заклади  області забезпечуються лише  буфетною продукцією , у  16 закладах харчоблоки не відповідають  гігієнічним вимогам по площі та набору приміщень.

В результаті проведених обстежень керівникам закладів направлені 26 приписів та 27 інформаційних листів щодо виявлених порушень санітарного законодавства та відхилень лабораторних досліджень питної води.       

В ході підготовки  навчальних закладів до нового 2016-2017  навчального року фахівцями Держпродспоживслужби у Житомирській області  проведено 18 нарад, 3 семінари, 6 колегій, підготовлено 9 наказів та 6 розпоряджень.

 Наразі прийомка навчальних закладів Житомирської області  за участю фахівців Головного управління Держпродспоживслужби триває.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian