Порушення сільгоспвиробником правил застосування ветеринарних препаратів

В ході виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження при відборі зразків  яєць курячих в одному з господарств області виявлено вміст нітрофуранів.

В ході проведеного спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС в Житомирській області розслідування встановлено застосування яйценосній птиці препарату фуразолідону без дотримання термінів очікування, а також без державної реєстрації вказаного препарату.

За результатами проведеного розслідування оператора ринку за порушення гігієнічних вимог до виробництва яєць курячих притягнуто до адміністративної відповідальності згідно Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавста про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»  № 2042 ст.65, п.1. На господарство накладено штраф в розмірі десяти мінімальних заробітних плат.

Прохання до  сільгоспвиробників області неухильно дотримуватись вимог щодо застосування продуктивним тваринам зареєстрованих ветеринарних препаратів та чіткого дотримання термінів виведення лікарських препаратів (каренції).

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian