Протидія незаконній діяльності АЗС

Сьогодні в Житомирській облдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови ОДА  відбулось чергове засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області.
         До участі у роботі Центру  долучився начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита та перший заступник начальника Ігор Волківський. У ході засідання робочої групи обговорювались результати спільних попередніх напрацювань щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної роздрібної торгівлі пальним та нафтопродуктами на території Житомирщини. Так, спеціалісти районних (міського) управлінь Держпродспоживслужби входять до складу створених робочих груп та приймають участь у комісійних перевірках  автозаправних станцій . На сьогодні перевірками охоплено 77 АЗС області, у 6 виявлено порушення вимог у сфері дотримання санітарного законодавства (недотримання нормативного розміру санітарно-захисної зони). Спеціалістами Держпродспоживслужби були надані відповідні пропозиції щодо усунення зазначених вище порушень.

          Крім того, учасниками засідання  опрацьовувались питання  демонтажу, перевезення та зберігання вилученого пального. Наразі заходи, спрямовані на ліквідацію нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Житомирської області тривають.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829