Проведення комісійної перевірки агропродовольчих ринків м.Бердичів

DSCF055126 квітня 2018 року спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС в Житомирській області та спеціалістами Бердичівського районного управління  проведено комісійне обстеження агропродовольчих ринків м. Бердичів на предмет виконання плану  заходів щодо ліквідації  захворювання африканської чуми свиней в підсобному господарстві ДУ БВК № 70, в частині заборони торгівлі живими свиньми, м’ясом із них та іншими продуктами свинарства. Перевіркою охоплено м’ясні павільйони 4 ринків (ПО «Бердичівський міський кооперативний ринок», ТОВ «Бердичів» ринок «Привокзальний», ринок «Червона гора», ринок ТОВ «Північний ринок») та один тимчасовий торгівельний майданчик з продажу живих тварин. За результатами проведеної перевірки фактів реалізації свинини не виявлено.

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо небезпеки захворювання АЧС  спеціалістами Бердичівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області та Бердичівської районної державної лікарні ветеринарної медицини  з моменту введення карантину та по даний час  розповсюджено 3686  інформаційних листівок, організовано виступ на місцевому телебаченні, розміщено 9 статей у друкованих засобах місцевого видавництва.

Крім того, раніше було проведено спільне відпрацювання спеціалістами Бердичівського РУ ГУ ДПСС в Житомирській області з працівниками ВП ГУНП в Житомирській області місць несанкціонованої торгівлі, в ході якого вилучено та утилізовано 40 кг продуктів яловичини невідомого походження.DSCF0554

 

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian