Проведення перевірок метрологічного нагляду за законодавчо регульованими засобами вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації.

Відповідно до Річного плануздійснення заходів державного нагляду (контролю) Держпродспоживслужби на 2019 рік, відділом ринкового та метрологічного нагляду  Управління захисту споживачів, за січень 2019 року проведено п’ять перевірок у суб’єктів господарювання різної форми власності на предмет: дотримання метрологічних вимог до законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, відповідно вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

В ході планових заходів, перевірялись законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки (ЗВТ), щодо:

– стану та дотримання правил застосування таких засобів;

– додержання вимог до періодичної повірки засобів вимірювальної техніки;

– застосування дозволених одиниць вимірювання під час експлуатації засобів вимірювальної техніки.

На чотирьох об’єктах перевірки, виявлено експлуатацію не повірених засобів вимірювальної техніки, що суперечить вимогам  частини 2 статті 8, частини 3 статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, винесено приписи суб’єктам господарювання, якими зобов’язано у визначені строки  провести метрологічну повірку законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

До посадових осіб, які вчинили порушення законодавства про метрологію та метрологічну діяльність застосовано штрафні санкції відповідно до ст. 172 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829