Проведення планової перевірки у суб’єкта господарювання за видом продукції – дитячий одяг.

рис 123Метою здійснення ринкового нагляду є вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів з відповідним інформуванням про це громадськості щодо продукції, яка при її використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні становить загрозу суспільним інтересам, чи яка в іншій спосіб не відповідає встановленим вимогам.

Отже, в місті Житомирі проведено планову перевірку, на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та  Технічного регламенту щодо назв текстильних волокон і маркування текстильних виробів, затвердженого постановою КМУ від 14.01.2009 року  № 13, у суб’єкта господарювання,  що займається реалізацією дитячого одягу, встановлено факти розповсюдження товару, на маркуванні (ярлику) якого  використана скорочена назва  складу текстильного волокна, замість повної його назви, що не дає можливості оцінити склад текстильних виробів, призначених для кінцевого споживача.

     Вищезазначений факт є порушенням  вимог додатку 1 «Перелік назв текстильних волокон, що використовуються для маркування текстильних виробів» Технічного регламенту щодо назв текстильних волокон і маркування текстильних виробів, затвердженого постановою КМУ  від 14.01.2009 року № 13.                                                                                                                                                                                 

За результатами ринкового нагляду, до суб’єкта господарювання вжито обмежувально (корегувальні) заходи. Рішення суб’єктом господарювання, виконано повністю та результативно у встановлений термін.

Звертаємо увагу споживачів, що при покупці дитячого одягу бажано віддавати перевагу тому, який виготовлений з натуральних тканин.Про якість товару,  можна судити по наявності етикеток виробника, на яких вказано склад тканини і рекомендації   по  догляду. При дотриманні елементарних правил по вибору дитячого одягу, можна бути впевненими в тому, що він не тільки буде прикрашати дитину, але і зберігати його здоров`я.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian