Проведено семінар у сфері захисту прав споживачів для Житомирської обласної організації “УТОС”

19 грудня за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області для членів Житомирської обласної організації «Українське товариство сліпих» було проведено семінар на тему «Як захистити споживачу свої права».  До проведення зазначеного тематичного заходу долучились начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового  законодавства управління захисту споживачів – Анастасія Моргалюк та завідувач сектору правового забезпечення – Анна Волотівська. Захід орієнтований на підвищення рівня правової обізнаності населення у сфері захисту прав споживачів.

У ході семінару слухацькій аудиторії спеціалістами Держпродспоживслужби надавались детальні роз’яснення про поняття «продукція та послуги належної якості» відповідно до вимог чинного законодавства, яким чином здійснюється повернення неякісної  продукції. Обговорювались питання придбання продукції через інтернет-мережу, пов’язані з цим ризики  та проблематика. Крім того, була приділена увага питанням захисту прав споживачів у випадку  надання неякісних послуг з поштових відправлень, кур’єрської доставки та транспортних перевезень різними надавачами цих послуг. Було надано тлумачення окремих статей Закону України «Про захист прав споживачів».

На завершення заходу представники Держпродспоживслужби висловили готовність надавати консультативну допомогу в частині захисту споживачів, зазначили телефонні номери «гарячої лінії» та контактні дані для надсилання звернень.

Загалом семінар відбувся у форматі відкритого діалогу, учасники мали можливість отримати відповіді на численні проблемні питання.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031