Результати моніторингових обстежень у Ружинському районі

фото рейдЗ метою недопущення поширення гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь, а також обігу небезпечних та фальсифікованих харчових продуктів на споживчому ринку спеціалістами Ружинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно з представниками Ружинського відділення поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП в  Житомирській області проведено рейд з моніторингових обстежень місць несанкціонованої торгівлі готовими харчовими продуктами, в т.ч. кіосків з фаст-фудом.

При проведенні рейду інспекційною групою було перевірено 8 точок стихійної торгівлі, за результатами перевірки недопущено до реалізації 127,7 кг неякісної продукції, накладено 3 адміністративних стягнення. Матеріали щодо результатів роботи комісії  направлені до органів місцевого самоврядування.

Наразі проведення моніторингових обстежень місць несанкціонованої торгівлі готовими харчовими продуктами, в т.ч. кіосків з фаст-фудом на території  області, тривають.