Результати планової перевірки у суб’єкта господарювання за видом продукції: мобільні телефони та корисна інформація щодо їх придбання

рисВ умовах сучасного світу не можна уявити наше життя без мобільних телефонів. Зазначаємо, що введення в обіг мобільних телефонів  на території України дозволяється лише за умови дотримання вимог Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання,  тому при придбанні товару слід звертати увагу на знак відповідності технічним регламентам, який є єдиним знаком, що свідчить про відповідність продукції загальнообов’язковим вимогам безпеки, що діють на території України відносно продукції певної категорії.

Також, важливо пам’ятати, що кожному з нас гарантоване право на безпечну і якісну продукцію, адже це не тільки здоров’я і безпека нації, а й вірний крок до інтеграції у світовий споживчий простір.

Так, в I кварталі 2018 року спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, здійснено планову перевірку  в місті Житомирі у суб’єкта господарювання, що займається розповсюдженням продукції телефонних апаратів для стільникових мереж зв’язку, на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року 679.                                                                                       .
В ході проведення перевірки, встановлено порушення в частині розповсюдження  мобільних телефонів,  на пристроях яких не нанесено знак відповідності технічним регламентам, що суперечить вимогам п.п.7,30 Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року № 679.

За результатами перевірки до суб’єкта господарювання вжито обмежувальні (корегувальні) заходи, які суб’єктом господарювання виконано повністю та результативно у термін, передбачений діючим законодавством.

Відповідно статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» застосовано штрафну санкцію в розмірі –  5100,00 гривень, яка господарюючим суб’єктом  сплачена в повному обсязі до Державного бюджету.

ТЕМА ДНЯ

  • Участь у нараді з питань функціонування обласних, районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, що проводиться Держпродспоживслужбою України.
  • Участь у семінарі на базі Головного територіального управління юстиції у Житомирській області з питань нових процесуальних строків у різних судових інстанціях та порядку реєстрації (ліквідації) юридичних осіб.
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031