Результати планової перевірки у суб’єкта господарювання за видом продукції: мобільні телефони

47448-1-300x201Спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду ГУ Держпродспоживслужби у Житомирській області відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду на 2018 рік, проведено  планову перевірку продукції на дотримання вимог Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 355.

Під час проведення планової перевірки характеристик продукції у одного із суб’єктів господарювання Житомирської області, встановлено факти розповсюдження мобільних телефонів   ТМ  “Blackview” та ТМ  “Meizu” на пристроях яких не нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам та відсутня супроводжувальна інформація про найменування та поштову адресу  імпортера. Крім того, суб’єктом господарювання не надано разом із мобільними телефонами копії декларації про відповідність. При розповсюдженні вищезазначеної продукції суб’єктом господарювання  порушено вимоги п.п. 27,35,43,60,61 Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017р. № 355. 

            Крім того, розповсюджувачем  не надано супровідної документації (зокрема накладних, договорів, тощо) про походження продукції, що дають змогу органу ринкового нагляду,  у ланцюгу постачання відстежити походження такої продукції та її подальший обіг, а також, визначити особу, яка поставила вищевказаному суб’єкту господарювання продукцію, яка не відповідає встановленим вимогам. Відповідно до вимог норм пункту 3 статті 24 Закону України “Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції” такий розповсюджувач вважається особою, що ввела цю продукцію в обіг.

За результатами перевірки, до суб’єкта господарювання вжито обмежувальні (корегувальні) заходи, які суб’єктом господарювання виконано повністю та результативно у  термін передбачений діючим законодавством.                                               

За порушення  вимог пункту 2 частини 2  статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до  суб’єкта  господарювання  застосовано штрафні санкції в розмірі  17 тис. гривень.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian