Результати планової перевірки за видом продукції : електричне обладнання

trystoronnya-rada-5Відповідно до Секторального плану державного ринкового нагляду та плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІ – квартал 2018 року, спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області , здійснено виїзну планову перевірку у місті Коростишеві у суб’єкта господарювання, що займається розповсюдженням продукції, а саме:

-електричного обладнання, на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Технічного  регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 року № 1067 та Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою КМУ   від 16.12.2015 року   № 1077.

В ході проведення перевірки, встановлено, що на електрообладнанні   не нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам, внаслідок чого порушено вимоги п.28, п.42 Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановою     КМУвід 16.12.2015 року № 1067 та п.32, п.45 Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 року № 1077.

Окрім того, маркування та пакування продукції містить інформацію про найменування та контактну поштову адресу виробника на іноземній мові та відсутня інформація про найменування та контактну поштову адресу імпортера. Вище описані порушення не відповідають вимогам п.п.12,20 Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, та п.п. 17,25 Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання.

За результатами зібраних матеріалів  справи суб’єкту господарювання Управлінням винесено постанови про виявлені порушення  вимог відповідно      до п. 1. ч. 3. статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд    і контроль нехарчової продукції» на загальну суму 10200,00 гривень,   яка своєчасно сплачена господарюючим суб’єктом у встановлений законодавством термін.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian