Результати позапланових перевірок за видом продукції: освітлювальна апаратура

рис11111На підставі доручень Держпродспоживслужби  України  спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів проведено два позапланових заходи у червні 2018 року на предмет: освітлювальна апаратура, у суб’єктів господарювання розташованих на території міста Житомира, які є розповсюджувачами даної продукції.

 Проведеними позаплановими перевірками,  в ланцюгу постачання встановлено факти розповсюдження  продукції, а саме:

-світлодіодного світильника для дзеркал і картин ТМ  “HOROZ”,  модель: HL6651L;

-світлодіодної лампи Filament Globe-8 ТМ “HOROZ”, модель:    001-015-0008,

 на електрообладнанні (пакуванні) якої не нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам, внаслідок чого порушено вимоги   п.п. 28, 42 Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 року  № 1067 та п.п. 32, 45 Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 року № 1077. Окрім того, маркування продукції, не містило інформації про найменування, контактну поштову адресу виробника та імпортера, чим  порушено вимоги п.п.12,20 Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, та п.п. 17,25 Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання.                

Отже, за результатами проведених перевірок, до суб’єктів господарювання вжито обмежувально (корегувальні) заходи – обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності та застосовано штрафні санкції   на загальну суму 8 500 гривень за розповсюдження продукції, на якій відсутній знак відповідностітехнічним регламентам, відповідно п. 1 ч. 3 статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».