Результати позапланової невиїзної перевірки: освітлювальна апаратура,

лампЖиття людини дуже змінилося після винаходу в кінці 19 століття лампи розжарювання. Ви, людина 21 століття, можете собі уявити життя без електричного освітлення? Думаю що ні! Звичайно, вечеря при свічках – це дуже романтично, але сучасній людині без якісного освітлення його будинку і офісуну просто нікуди.

З метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності  загроз суспільним інтересам, спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено позапланову невиїзну перевірку характеристик продукції за видом: освітлювальна апаратура. Встановлено факт розповсюдження світлодіодного світильника для дзеркал і картин ТМ “HOROZ”       модель: HL 6651L, робоча напруга: 100-250В/50-60 Гц, потужність: 4 Вт,     світодіод 21SMД, клас захисту ІІ, ступінь захисту ІР20, світовий поток 250Lm,  дата виготовлення: 12.2014 р., на  якому не нанесено знак відповідності технічним регламентам, відсутня інформації про найменування, контактну, поштову адресу виробника та імпортера, внаслідок чого  порушено вимоги  п. п. 12, 20, 28, 42 Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р.  № 1067 та п. п. 17, 25, 32, 45 Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  від 16.12.2015р.      № 1077.

За порушення вимог п. 1 ч. 3 ст. 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до суб’єкта господарювання застосовано штрафну санкцію в розмірі 4,2 тис. грн.                                      

Вибираючи освітлювальні прилади для дому, звертайте увагу, щоб вони задовольняли не тільки естетичні, дизайнерські  потреби, а й відповідали вище зазначеним вимогам. Це убезпечить Вас від додаткових видатків, а вашу родину від будь яких негараздів.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian