Ружинське районне управління долучилось до виконання обласної програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування»

 «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування»  – саме таку назву має обласна програма, відповідно програми діяльності Кабінету міністрів України, де одною із пріоритетних цілей визначено забезпечення   споживача  безпечними товарами  та послугами, а особлива увага приділяється безпечному та якісному харчуванню  дітей .

Так, за ініціативи Ружинського районного управління Дерпродспоживслужби спільно з представниками відділу освіти при Ружинській РДА  5 листопада в приміщенні  Ружинської  гімназії було проведено семінар-навчання із директорами ЗОШ та завідуючими ДНЗ  щодо забезпечення безпечного та якісного харчування дітей в закладах освіти району.

Під час демонстрації презентації  учасників семінару  було ознайомлено з ситуацією щодо виникнення спалахів харчових отруєнь в школах та дитячих закладах в межах району, області та країни в цілому.

Детально розглядались основні причини виникнення спалахів , опрацьовувались  заходи профілактики.

Особлива увага була приділена належному  матеріально-технічному забезпеченню харчоблоків та наголошено на  необхідності оформлення паспортів харчоблоку. Також у ході проведення семінару  керівників навчально-виховних закладів  ознайомлено з особливостями та термінами  впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) в закладах  , – розроблення і введення в дію та застосовування постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках .

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930