Селекторна нарада з питань вжиття заходів щодо стабілізації епізоотичної ситуації з африканською чумою свиней

    2.09.2016 року відбулася селекторна нарада з питань вжиття заходів щодо стабілізації епізоотичної ситуації з африканською чумою свиней під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва. Від Житомирщини у нараді прийняли участь заступник голови Житомирської облдержадміністрації Лагута Я.М., в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Шпита О.О., начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Волківський І.А., також були присутні фахівці управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА.

     Як наголосив Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів: «На сьогодні африканська чума свиней, випадки якої реєструються в країні, стає загрозою не тільки біологічною, а й економічною. Адже спочатку забороняється експорт тваринницької продукції, а як наслідок і рослинницької. Заборона експорту лише негативним чином впливає на економіку країни. Тому питання стабілізації епізоотичної ситуації з африканською чумою свиней надзвичайно важливе».

         «Сьогодні активно вживаються заходи щодо недопущення поширення хвороби свиней на інші території та системи біозахисту свинарських господарств. Всі заходи відбуваються за інструкцією щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней у новій редакції, яка повністю гармонізована до вимог міжнародного законодавства», – розповів Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий під час наради.

        Перший віце-прем’єр-міністр доручив очільникам областей провести відповідні наради на місцях із залученням широкого кола відповідальних структур, а також науковців ветеринарного профілю задля недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС.

ТЕМА ДНЯ

  • Обговорення проекту операційного плану діяльності з внутрішнього аудиту на 2020 рік
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031