Семінар-нарада щодо діяльності установ , які входять до сфери управління Держпродспоживслужби

19 травня на базі регіональної  державної лабораторії ветеринарної медицини за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено семінар -нараду  з питань стану лабораторно-діагностичної роботи  територіальних  установ даного напрямку діяльності  . В даному заході взяли участь  заступник начальника ГУ ДПСС в Житомирській області  – Волківський І.А., в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії  – Міщенко М.Д., начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства – Кончаківська С.П. На нараду запрошені директори міжрайонних , районних державних  лабораторій ветеринарної медицини Держпродспоживслужби.

Основною тематикою наради було підведення підсумків роботи за І-ий квартал поточного року та завдання на ІІ-ий квартал:впровадження нових високочутливих методик, розширення кількості показників та зменшення часу для їх отримання, а також розширення галузі акредитації. Зокрема, у ході проведення наради  було обговорено питання  Концепції  лабораторної мережі області з метою раціонального та плідного використання  даного напрямку діяльності .

 

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930