Семінар-нарада щодо запобігання АЧС

вет325 жовтня 2016 року на базі управління Держпродспоживслужби  в Черняхівському районі  відбувся семінар-нарада на тему «Недопущення виникнення африканської чуми та проведення оперативних заходів в разі підтвердження діагнозу. Профілактика та заходи боротьби з нодулярним дерматитом».

В роботі семінару взяли участь  фахівці управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, Житомирської регіональної державної ветеринарної лабораторії,  представники Черняхівської райдержадміністрації, фахівці управлінь безпечності харчових продуктів та ветеринарії територіальних управлінь Держпродспоживслужби в Житомирській області, керівники та представники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Житомирського, вет_8Черняхівського та Володарсько-Волинського районів. Від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області взяли участь начальник управління безпеки харчових продуктів та ветеринарії  Волківський І.А. та начальник  відділу організації протиепізоотичної роботи  управління безпеки харчових продуктів та ветеринарії  Міщенко М.Д.

Доктор ветеринарних наук, професор  ЖНАЕУ Галатюк О.Є. ознайомив присутніх з етіолого-епізоотичними процесами, патогенезом, циркуляцією збудника та проблемами імунізації при АЧС. Крім того, нагадав  про економічні наслідки поширення  нодулярного дерматиту  для галузі  тваринництва  Житомирщини.вет2

В практичній частині семінару відпрацьовувались оперативні  заходи по ліквідації захворювання свиней на африканську чуму в уявному вогнищі, організації  ветеринарно-поліцейських карантинних  постів, веденню необхідної документації.вет7

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031