Семінар-нарада у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

DSCN060319 вересня у приміщенні  Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області відбулась семінар-нарада, до участі у якій долучилися    начальники та головні спеціалісти відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних управлінь. Розпочала нараду  начальник  управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Світлана Кончаківська з обговорення актуальних питань у сфері здійснення державного нагляду за дотриманням  законодавства.DSCN0607

Питання реєстрації та авторизації в пілотному модулі Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) з метою забезпечення функціонування   ІАС планування заходів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства висвітлила у своїй доповіді начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності  – Олена Артюх. Зокрема, присутнім було наглядно продемонстровано покрокову інструкцію щодо забезпечення наповнення ІАС ДНК.

Довідково : Державна регуляторна служба України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) запустила пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) ІАС ДНК.За допомогою пілотного модуля було автоматично сформовано проект Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на основі пропозицій самих органів державного нагляду та контролю.

Перевірити, чи включено конкретного суб’єкта господарювання до проекту Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю), можливо безкоштовно та без реєстрації на сайті пілотного модуля планування заходів державного нагляду (контролю) ІАС ДНК (http://ias.brdo.com.ua).

Пошук можливий за назвою суб’єкта господарювання або за його кодом ЄДРПОУ.DSCN0616DSCN0618

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031