Семінар-нарада з питань виконання повноважень Держпродспоживслужби у сфері захисту прав споживачів.

3  грудня у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Житомирській області під головуванням начальника управління Олександра Шпити було проведено семінар-нараду з питань виконання повноважень Держпродспоживслужби у сфері захисту прав споживачів. До участі у заході долучились керівники районних та міського управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області.

У вступному слові Олександр Шпита наголосив присутнім, що захист прав споживача на сьогодні є одним з пріоритетних напрямків діяльності Держпродспоживслужби, тому необхідно  максимально забезпечити неухильне виконання законодавства у сфері захисту споживачів.

Начальник управління захисту споживачів Сергій Кияниченко у своїй доповіді висвітлив  практичні основи запровадження в роботі посадових осіб Держпродспоживслужби  принципів та положень захисту прав споживачів.

Зокрема, детальніше зупинився на тлумаченні окремих статей Закону України «Про захист прав споживачів».

 Про повноваження начальників районних структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області в частині надання споживачам консультацій з питань захисту їх прав та набуття населенням правових знань у сфері захисту прав споживачів довела присутнім завідувач сектору правового забезпечення – Анна Волотівська.

На завершення обговорювали ряд питань виробничого характеру щодо прийому звернень громадян, їх  документального супроводу та подальшого розгляду у відповідності з вимогами чинного законодавства щодо розгляду звернень громадян.

ТЕМА ДНЯ

  • Коригування та узгодження з департаментами ОДА проекту обласної програми “Дітям Житомирщини-безпечне та якісне харчування “
    Засідання комісії з розгляду адміністративних справ.
    Аналіз постачальників харчових продуктів та їх реєстрації.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031