Семінар-нарада з питань виконання повноважень Держпродспоживслужби у сфері захисту прав споживачів.

3  грудня у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Житомирській області під головуванням начальника управління Олександра Шпити було проведено семінар-нараду з питань виконання повноважень Держпродспоживслужби у сфері захисту прав споживачів. До участі у заході долучились керівники районних та міського управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області.

У вступному слові Олександр Шпита наголосив присутнім, що захист прав споживача на сьогодні є одним з пріоритетних напрямків діяльності Держпродспоживслужби, тому необхідно  максимально забезпечити неухильне виконання законодавства у сфері захисту споживачів.

Начальник управління захисту споживачів Сергій Кияниченко у своїй доповіді висвітлив  практичні основи запровадження в роботі посадових осіб Держпродспоживслужби  принципів та положень захисту прав споживачів.

Зокрема, детальніше зупинився на тлумаченні окремих статей Закону України «Про захист прав споживачів».

 Про повноваження начальників районних структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області в частині надання споживачам консультацій з питань захисту їх прав та набуття населенням правових знань у сфері захисту прав споживачів довела присутнім завідувач сектору правового забезпечення – Анна Волотівська.

На завершення обговорювали ряд питань виробничого характеру щодо прийому звернень громадян, їх  документального супроводу та подальшого розгляду у відповідності з вимогами чинного законодавства щодо розгляду звернень громадян.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829