Семінар-навчання у сфері фітосанітарної безпеки

DSCN80124 червня у Головному управлінні Держпродспоживслужби  у Житомирській області відбувся  семінар-навчання у сфері фітосанітарної безпеки. До участі у навчальному семінарі запрошені представники ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія», завідувач сектору з питань запобігань корупції, начальник відділу орг. забезпечення, головні та провідні спеціалісти управління фітосанітарної безпеки ГУ ДПСС в Житомирській області .

Відкрив нараду перший заступник начальника управління Ігор Волківський, який зазначив на посиленні контролю з боку інспекторів управління  за сільгосппідприємствами, які здійснюють обробку полів пестицидами. Окрема увага була приділена питанню налагодженої співпраці та взаємодії спеціалістів структурних підрозділів управління  з метою запобігання виникнення  загрози для життя та здоров’я мешканців області, випадків загибелі бджолосімей, свійських тварин, мору риби тощо внаслідок використання аграріями  засобів захисту рослин.

В.о.начальника управління фітосанітарної безпеки Ніна Чупахіна провела стислий аналіз діяльності державних фітосанітарних інспекторів в інформаційній системі «Єдине вікно».

Завідувач відділу фітосанітарного аналізу ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» Леся Павлущенко за допомогою мультимедійного відтворення ознайомила учасників семінару з візуальними ознаками ураження регульованими шкідливими організмами  імпортних  вантажів: свіжих овочів, фруктів, садивного та насіннєвого матеріалу.

Зокрема, учасникам семінару було надано роз’яснення антикорупційного законодавства в частині отримання подарунків, обмеження сумісництва та суміщення завідувачем сектору з питань запобігання корупції Ігорем Скиданом.

Окрема увага приділена питанню впровадження системи електронного документообігу. Необхідні детальні роз’яснення стосовно роботи у системі  електронного документообігу «Megapolis.Doc.Net» були надані начальником відділу  організаційного забезпечення  Анною Щербатюк.

Наприкінці наради тривали обговорення актуальних та проблемних питань у сфері фітосанітарної безпеки.DSCN7360DSCN8004DSCN8005DSCN8037

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian