Семінар-навчання у сфері фітосанітарного контролю

DSCN08552 квітня 2018 року  у Головному управлінні Держпродспоживслужби відбувся семінар-навчання  на тему «Особливості застосування законодавства у сфері карантину рослин та дотримання фітосанітарних вимог країн-імпортерів, зокрема, Республіки Туреччина  та  Республіки  Білорусь. До участі у семінарі долучилися головні та провідні спеціалісти відділу карантину рослин управління фітосанітарної  безпеки ГУ ДПСС в Житомирській області, директор  та завідувач  відділу  фітосанітарного аналізу ДУ «Житомирська  обласна  фітосанітарна  лабораторія».

Семінар орієнтований на визначення шляхів вирішення проблемних питань, які виникають при експорті вітчизняної деревини, вжиття посилених заходів у сфері фітосанітарного контролю з метою недопущення надходжень нотифікаційних повідомлень від країн-імпортерів.

В ході семінару-навчання проведений   аналіз діяльності відділу карантину рослин протягом І-го кварталу 2018 року  та стан виконання фіто санітарних заходів  у сфері карантину рослин. Були опрацьовані  особливості фітосанітарних вимог Республіки Туреччина  та  Республіки  Білорусь.  Обговорювались аспекти плідної та результативної взаємодії державних фітосанітарних інспекторів з ДУ «Житомирська  обласна  фітосанітарна  лабораторія».

Наприкінці семінару тривали обговорення проблемних та актуальних питань.DSCN0861

 

ТЕМА ДНЯ

  • Участь у нараді з питань функціонування обласних, районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, що проводиться Держпродспоживслужбою України.
  • Участь у семінарі на базі Головного територіального управління юстиції у Житомирській області з питань нових процесуальних строків у різних судових інстанціях та порядку реєстрації (ліквідації) юридичних осіб.
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031