Семінар-навчання зі спеціалістами відділів карантину рослин та фітосанітарних заходів на кордоні Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області

viber image-814.06.2018 на базі Головного управління було проведено семінар-навчання зі  спеціалістами відділів карантину рослин та фітосанітарних заходів на кордоні Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.  Відкрив засіддання начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Шпита Олександр Олександрович, зазначивши, що державний нагляд, який здійснюється державними фітосанітарними інспекторами, на сьогодні контролюється на рівні міждержавних вимог.  viber image-2

З доповіддю «Ознаки пошкодження деревяного пакувального матеріалу AnoplophorachinensisForst (Китайський вусач), AnoplophoraglabripennisMotsh (Азіатський вусач), Bursaphelenchusxylophilus (Соснова нематода), SinoxylonconigerumGers (Каптурник зубчастий)» виступила в.о. начальника управління фітосанітарної безпеки, начальник відділу фітосанітарних заходів на кордоні Чупахіна Н.Ю., особливу увагу зосередивши на питанні недопущення ввезення об’єктів регулювання на митну територію України з країн розповсюдження вищезазначених карантинних організмів.

  Інформацію щодо застосування феромонних пасток та їх видів озвучила начальник відділу карантину рослин Управління фітосанітарної безпеки Осика Р.С. та доповіла про відрядження до Литви в рамках проекту Твінінг «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері карантину рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб». Розповіла про організацію роботи пунктів фітосанітарного контролю в Литві.

Щодо аспектів взаємодії ДУ «Житомирська оviber imageбласна фітосанітарна лабораторія» з державними фітосанітарними інспекторами доповіла завідувач відділу фітосанітарного аналізу ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» Павлущенко Л.О.  DSC_2019

Завершуючи семінар начальник Головного управління зобов’язав фітосанітарних інспекторів вжити заходи щодо зменшення кількості надходження нотифікаційних повідомлень та активної роботи за напрямком встановлення статусу зон, ділянок і місць виробництва, вільних від регульованих шкідливих організмів.

ТЕМА ДНЯ

  • Організація циклу лекцій, присвячених підвищенню обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх захисту, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.
  • Укладення договору з ДП “Держінформресурс” щодо підключення Головного управління до системи електронної взаємодії органів державної виконавчої влади.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031