Щодо підозри про отруєння дітей дитячого навчального закладу №10 м.Житомира

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що 03.07.2018 року до Житомирського міського управління Держпродспоживслужби в Житомирській області телефонограмою від управління освіти Житомирської міської ради надійшла інформація стосовно госпіталізації до Житомирської центральної дитячої міської лікарні 5-х вихованців логопедичної групи №1 ДНЗ №10  м.Житомира, розташованого по вул.Грушевського,89, з підозрою на отруєння хлорвмісною речовиною.

З метою вивчення обставин можливого отруєння та негайного вжиття відповідних заходів спеціалістами Житомирського міського управління сумісно з фахівцями ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»  було здійснено вихід в даний заклад з метою його обстеження. За результатами якого встановлено, що працівником закладу було проведено знезараження чайника для води кип’яченої перед його використанням розчином хлорвмісного дезінфектанта. При вживанні кип’яченої води 5-ро дітей відчули її сторонній запах.  По даному випадку медичним працівником закладу було викликано швидку медичну допомогу для дітей, які були доставлені до Житомирської центральної дитячої міської лікарні.

В ході обстеження ДНЗ №10 було встановлено, що препарат, який застосовується, згідно наявних методичних вказівок, дозволяється до використання для проведення дезінфекційної обробки столового та кухонного посуду. За пропозицією спеціалістів міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області фахівцями   ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» було проведено відбір води кип’яченої в логопедичній групі №1 та на харчоблоці закладу для проведення лабораторних досліджень за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками, відібрано гігієнічні змиви з поверхонь приміщення групи, вищевказаний дезрозчин на контамінацію та відповідність заданій концентрації та сухий деззасіб на вміст активної діючої речовини.

Станом на 15.00 годину за інформацією працівників Житомирської центральної дитячої міської лікарні діти Житомирського ДНЗ №10 виписані з лікарні. Будь-які ознаки отруєння у дітей відсутні.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian