Щодо випадку дизентерії свиней у ТОВ СП “НІБУЛОН” с. Бистрик Ружинського району

dizent_svinЗгідно повідомлення Управління Держпродспожив-служби в Ружинському районі 4.06.2016 року у Бистрицькій філії ТОВ СП “НІБУЛОН” с. Бистрик Ружинського району був зареєстрований випадок загибелі 3 голів свиней віком 2 та 3 місяці з ознаками, характерними для дизентерії свиней. Під час обстеження свинопоголів’я даного господарства у поросят групи 2-4 місяці було виявлено ознаки діареї.

Відповідно до звіту про результати дослідження біологічного (патологічного) матеріалу №000907 п.м./16 від 9 червня 2016 року Житомирською регіональною лабораторією ветеринарної медицини був підтверджений діагноз на діарею свиней, також вірусологічними дослідженнями була виключена африканська чума свиней.

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ружинській райдержадміністрації від 6 червня 2016 року на Бистрицьку філію ТОВ СП “НІБУЛОН” накладені карантинні обмеження, розроблений та затверджений “План заходів по оздоровленню від дизентерії поголів’я свиней ТОВ СП “НІБУЛОН” с. Бистрик Ружинського району Житомирської області”.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian