скайп–нарада з питань оптимізації лабораторної мережі Держпродспоживслужби

0IMG_36885.10.2017 року в  приміщенні ГУ ДПСС в Житомирській області  відбулась скайп–нарада з питань оптимізації лабораторної мережі Держпродспоживслужби. До участі у нараді запрошені начальники районних управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області, начальники районних лабораторій ветеринарної медицини та  директор Житомирської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. В ході проведення скайп-наради обговорювався ряд проблемних питань технічного, організаційного, фінансового та кадрового характеру.

Так, відповідно до затвердженого плану заходів з оптимізації лабораторної мережі ДПСС в області  створюється   Житомирська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби та  5  міжрайонних лабораторій :  Новоград-Волинська, Овруцька, Коростенська, Бердичівська, Любарська міжрайонні державні лабораторії Держпродспоживслужби.

Наразі триває процес ліквідації районних лабораторій ветеринарної медицини. Начальник Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області  наголосив на необхідності тісної співпраці начальників районних управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області з  начальниками районних лабораторій  ветеринарної медицини  в частині рішення кадрових питань. Як зазначив Олександр Шпита, – від грамотного формування кадрового складу  працівників залежить  якість та результативність роботи установ  в подальшому. Наприкінці було  акцентувано увагу на неухильному дотриманні  вимог чинного законодавства  при звільненні працівників  установ, які ліквідуються.