Скайп-нарада з питань виконання Плану проведення державного моніторингу

24.10.2017 року в приміщенні ГУ ДПСС в Житомирській області відбулась скайп-нарада  з начальниками районних управлінь Держпродспоживслужби, керівниками міжрайонних  державних лабораторій ветеринарної медицини, представниками ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України».Обговорювалось питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення  лабораторних випробувань,вимірювань та досліджень відповідно до паспорту бюджетної програми на 2017 рік.

Як зазначив начальник ГУ ДПСС в Житомирській області  Олександр Шпита, за результатами проведених  відкритих торгів  по закупівлі лабораторних послуг переможцем по 4-х лотах є  ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України» та по 2-х лотах  – Житомирська регіональна державна лабораторія Державної служби України  з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Питання виконання Плану проведення державного моніторингу  знаходиться на контролі Голови Держпродспоживслужби України, тому присутнім було наголошено на персональній  відповідальності за здійснення  відбору , доставки та безпосередньо досліджень зразків продукції (води,гігієнічних змивів тощо) на відповідність вимогам нормативно-технічної документації.

Директор Житомирської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби  стисло ознайомив з основними вимогами  відбору та доставки зразків молока сирого та  яєць .

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства зауважила на необхідності спільно визначитись з переліком об’єктів, де планується проводити  відбір проб, нагадала  присутнім відповідно яких  законодавчих актів має проводитись відбір проб .

         Наприкінці скайп-наради тривали обговорення актуальних питань.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930