Скайп-нарада з питань виконання Плану проведення державного моніторингу

24.10.2017 року в приміщенні ГУ ДПСС в Житомирській області відбулась скайп-нарада  з начальниками районних управлінь Держпродспоживслужби, керівниками міжрайонних  державних лабораторій ветеринарної медицини, представниками ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України».Обговорювалось питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення  лабораторних випробувань,вимірювань та досліджень відповідно до паспорту бюджетної програми на 2017 рік.

Як зазначив начальник ГУ ДПСС в Житомирській області  Олександр Шпита, за результатами проведених  відкритих торгів  по закупівлі лабораторних послуг переможцем по 4-х лотах є  ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України» та по 2-х лотах  – Житомирська регіональна державна лабораторія Державної служби України  з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Питання виконання Плану проведення державного моніторингу  знаходиться на контролі Голови Держпродспоживслужби України, тому присутнім було наголошено на персональній  відповідальності за здійснення  відбору , доставки та безпосередньо досліджень зразків продукції (води,гігієнічних змивів тощо) на відповідність вимогам нормативно-технічної документації.

Директор Житомирської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби  стисло ознайомив з основними вимогами  відбору та доставки зразків молока сирого та  яєць .

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства зауважила на необхідності спільно визначитись з переліком об’єктів, де планується проводити  відбір проб, нагадала  присутнім відповідно яких  законодавчих актів має проводитись відбір проб .

         Наприкінці скайп-наради тривали обговорення актуальних питань.

ТЕМА ДНЯ

  • Участь у нараді з питань функціонування обласних, районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, що проводиться Держпродспоживслужбою України.
  • Участь у семінарі на базі Головного територіального управління юстиції у Житомирській області з питань нових процесуальних строків у різних судових інстанціях та порядку реєстрації (ліквідації) юридичних осіб.
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031