Спеціалісти Держпродспоживслужби проводять навчання з безпечного поводження з пестицидами

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на постійній основі,  відповідно до звернень суб’єктів  господарювання, проводять  навчання працівників, робота яких пов’язана з  транспортуванням, зберіганням, застосуванням, торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

Так, нещодавно було проведено спеціальне навчання менеджерів зі збуту та агрономів-консультантів Житомирської філії ТОВ «Агрохімічна компанія «Вітагро» з питань безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами при їх транспортуванні, зберіганні, застосуванні та торгівлі.

В ході навчання були розкриті питання стосовно вимог застосування та зберігання засобів захисту рослин, згідно норм діючого законодавства, а саме: Закону України «Про пестициди і агрохімікати», Закону України «Про захист рослин», Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (ДCанПіН 8.8.1.2.001-98) тощо.

За результатами перевірки знань з питань безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами працівники Житомирської філії ТОВ «Агрохімічна компанія «Вітагро» отримали посвідчення про проходження спеціальної підготовки та допуск на право роботи з пестицидами і агрохімікатами, відповідно до Постанови КМУ від 18.09.1995 р. №746 «Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами».

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829