Спеціалісти ГУ ДПСС в Житомирській області сприяли поверненню коштів за неякісні меблі та взуття належної якості

До Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звернулась  мешканка міста, яка придбала на подарунок взуття належної якості, але воно не підійшло за розміром. Споживач звернулась до адміністрації магазину з проханням повернути кошти, де отримала відмову.

Крім того, до спеціалістів управління захисту споживачів  звернулась сімейна пара, яка нещодавно придбала меблі (м’який куточок) вартістю 15 тисяч гривень. Після доставки було виявлено недоліки, у зв’язку з чим споживачі звернулись до суб’єкта господарювання, де також отримали відмову у поверненні коштів.

 Спеціалісти   управління  захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області   з метою оперативного вирішення  питань  порушених  в усних зверненнях  споживачів  Житомирщини у телефонному режимі  надали роз’яснення суб’єктам господарювання  щодо порушення ними  вимог  Закону України  «Про захист прав споживача»  та порекомендували  відшкодувати  незадоволеним споживачам сплачені  кошти. За результатами проведеної проведеної роботи споживачам  повернуто 450 гривень за взуття належної якості, що не підійшло за розміром  та 15 тисяч гривень за неякісні меблі.

 

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930