Спеціалісти ГУ ДПСС в Житомирській області сприяли поверненню коштів за неякісні меблі та взуття належної якості

До Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звернулась  мешканка міста, яка придбала на подарунок взуття належної якості, але воно не підійшло за розміром. Споживач звернулась до адміністрації магазину з проханням повернути кошти, де отримала відмову.

Крім того, до спеціалістів управління захисту споживачів  звернулась сімейна пара, яка нещодавно придбала меблі (м’який куточок) вартістю 15 тисяч гривень. Після доставки було виявлено недоліки, у зв’язку з чим споживачі звернулись до суб’єкта господарювання, де також отримали відмову у поверненні коштів.

 Спеціалісти   управління  захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області   з метою оперативного вирішення  питань  порушених  в усних зверненнях  споживачів  Житомирщини у телефонному режимі  надали роз’яснення суб’єктам господарювання  щодо порушення ними  вимог  Закону України  «Про захист прав споживача»  та порекомендували  відшкодувати  незадоволеним споживачам сплачені  кошти. За результатами проведеної проведеної роботи споживачам  повернуто 450 гривень за взуття належної якості, що не підійшло за розміром  та 15 тисяч гривень за неякісні меблі.

 

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian