Спеціалісти Малинського районного управління віднині працюватимуть в оновленому адміністративному приміщенні

23 жовтня в Малинському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулось відкриття оновленого адміністративного приміщення.

Протягом тривалого часу приміщення, площею 85 м2, не використовувалось для потреб управління та потребувало значних капіталовкладень для його відновлення.

Зусиллями Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області вже в жовтні цього року приміщення реконструювали під сучасний офіс та створили всі необхідні умови для комфортної праці: забезпечили необхідними комунікаціями, інтернет-зв’язком, новими меблями та сучасною офісною технікою.

Оглянувши оновлене приміщення,  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита наголосив на тому, що одним із пріоритетів діяльності є вжиття заходів, аби всі районні структурні підрозділи та установи, що підпорядковані Головному управлінню, працювали в комфортних офісах. З цією метою заходи щодо забезпечення гідних умов праці для фахівців і належні умови для прийому громадян здійснюватимуться і надалі.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930