Співпраця з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення дотримання вимог діючого законодавства при формуванні тарифів на комунальні послуги

3431 липня 2019р. в м.Коростені відбулося засідання робочої групи з питань  розгляду розрахунків тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються Комунальним виробничо – господарським підприємством м.Коростеня.

До участі у засіданні робочої групи долучилась завідувач сектору контролю за регульованими цінами ГУ ДПСС у Житомирській області – Людмила  Козловська.

Тематикою заходу, було обговорення питання, щодо перегляду (зростання) тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами в м.Коростені.

На обговорення виносились питання: необхідності проведення економічного аналізу планових витрат комунального підприємства, врахованих при формуванні тарифів; якості надання комунальної послуги, тощо.

Завідувач сектору контролю за регульованими цінами ГУ ДПСС у Житомирській області  Людмила Козловська поінформувала членів робочої групи, що матеріали розрахунків тарифів взято на вивчення. У разі виявлення спеціалістами Сектору фактів недотримання вимог чинного законодавства при формування державних регульованих цін, інформацію буде доведено робочій групі на наступному засіданні.

Поряд з тим, слід зазначити, що  спеціалісти ГУ ДПСС у Житомирській області  для забезпечення належного виконання протокольних доручень за результатом селекторної наради від 05.03.2019р. під головуванням Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо перевірки  тарифів на послуги з теплопостачання, працюють  в складі діючої  робочої групи при Житомирській обласній державній адміністрації та як члени робочої групи приймають  участь в комісії з вивчення розрахунків тарифів на послуги централізованого водопостачання та відведення стічних вод у м.Бердичеві.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930