Співпраця з Управлінням державного агентства рибного господарства у Житомирській області

DSCN57011 березня в Управлінні  державного агентства рибного господарства у Житомирській області керівником установи було ініційовано проведення занять для державних інспекторів рибоохоронного патруля  на тему «Дії державних інспекторів при виявленні фактів незаконного скуповування чи продажу риби та інших водних біоресурсів».  У якості доповідачів з даної тематики були запрошені представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області – в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Микола Міщенко та  начальника відділу державного контролю – Олександра Семчука.

Так, Микола Міщенко коротко ознайомив присутніх із структурою Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та основними напрямками діяльності служби, детальніше зупинився на завданнях та повноваженнях спеціалістів  управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини , лабораторної мережі та установ ,що входять до сфери управління Держпродспоживслужби. Доповідач навів присутнім основні показники діяльності очолюваного управління  за минулий рік, стисло   охарактеризував епізоотичну ситуацію в області .  Більш детально було розглянуто питання  мору риби, обговорювались найчастіші причини виникнення цієї проблеми.

DSCN5711Питання легалізації суб’єктів господарювання, які здійснюють промисловий вилов риби, її переробку ( виготовлення) або обіг на території Житомирської області ,- у своїй доповіді висвітлив Олександр Семчук. Доповідачем було надано роз’яснення вимог чинного законодавства  щодо процедури державної реєстрації оператора ринку, отримання експлуатаційного дозволу  тощо. 

Під час занять жваво обговорювалась тема стосовно наявності у суб’єктів господарювання необхідної документації, що супроводжує харчові продукти (рибу). Зокрема, спеціалісти  Держпродспоживслужби наглядно продемонстрували присутнім зразки зазначеної документації (ветеринарна довідка, вет.свідоцтво ф.1, ф.2).

На завершення заходу між представниками установ було досягнуто попередньої згоди щодо співпраці : здійснення перевірок державними інспекторами Управління  державного агентства рибного господарства у Житомирській області з залученням у разі необхідності фахівців галузі ветеринарної медицини . Крім того, було зазначено на готовності з боку спеціалістів Держпродспоживслужби  надавати інформацію та консультативну допомогу щодо суб’єктів аквакультури, які здійснюють діяльність на території Житомирської області .

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian